خانه / تولید کفش کتانی تهران / خرید کتانی عمده | فروش عمده کتونی

خرید کتانی عمده | فروش عمده کتونی

کتونی اسپرت مردانه

کمی قبل تر همه برای خرید کفش و کتانی به صورت عمده تنها جایی را که می توانستند بروند و بگردند بازار های شهر های مختلف بود، بازار های بزرگی که مراکز اصلی تجارت بود، دفاتر تولید کنندگان بزرگ و کوچک، بنک داری ها، تک فروشی ها، پخ کننده ها و …  همه در کنار هم در آن بازار ها جمع بودند و تقریبا قریب به ۸۰ درصد آنچه وجود داشت و درحال تولید یا وارد شدن به کشور بود به این بازار ها راه پیدا می کرد.

خرید کتانی عمده

کتانی ریبوک مردانه

خرید کتانی عمده در تهران و سایر شهرستان های کشور در بیشتر زمان ها به کمک واسطه ها انجام می شود و این به معنی بالاتر رفتن قیمت می باشد، در حالی که به سادگی به صورت اینترنتی  و تنها با یک تماس می توان خرید کتانی عمده را از درب کارخانه و بدون واسطه انجام داد که این بی شک یک خرید موفق خواهد بود.

انجام این کار تنها با یک مودم اینترنت و کلیک بر روی محصول مورد نظر می باشد بیشتر سایت هایی که در خصوص تجارت و به خصوص صنعت بزرگ کفش فعالیت دارند به صورت عمده کتونی های با کیفیت و مرغوبی را به سراسر ایران تحویل می دهند.

 • خرید عمده اینترنتی کفش
 • خرید مستقیم از کارخانه
 • کتونی اسپرت مردانه
 • تولید کننده کتانی اسپرت
 • خرید کتانی از تولیدی
 • فروش عمده کتانی
 • عمده فروشی انواع کفش و کتانی

عمده فروشی کتانی اسپرت

کتانی های اسپرت مردانه و زنانه امروزه توجه بسیاری از جوانان را به خود معطوف کرده است و مردم از این دسته از کتونی ها استقبال بیشتری می کنند و کمتر به سمت کفش های چرمی که قیمت بالاتر و هم از نظر گرم بودن از کتونی ها گرم تر هستند مردم به ویژه جوانان امروزه از کتونی بیشتر استفاده می کنند با افزایش تکنولوژی و پیشرفت اطلاعات این کار کمتر از طریق فروشگاه ها انجام می شود و فروشگاه ها محصولات خود را از سایت های معتبر اینترنتی به صورت عمده  و در تیراژ های بالا خریداری می کنند.

صادرات کفش و کتانی

ما امروزه کوشیده ایم که برای رونق تولید ملی و نیز رشد و پیشرفت صنعت کفش عمده فروشی کتانی های اسپرت را ترویج بدهیم تا به اقتصاد ایران کمک شایانی کنیم و فروش عمده ی کتانی های اسپرت را به صورت صادراتی نیز به کشور های مجاور ایران ارسال کنیم.

با توجه به حاشیه سود بالای معاملات کفش و کتونی ایرانی در بازار های بین المللی، می توان گفت که اگر این صنعت را جدی بگیریم، چه بسا ارزاور از صنایعی چون نفت و پتروشیمی باشد.عمده فروشی کتانی تهرانامروزه ما باید بکوشیم تا به خود کفایی برسیم و جلوی واردات و قاجاق کالای چینی به کشور را بگیریم تا جوانان ما در صنعت کفش به در امد مطلوب خود برسند، می دانیم که در دهه هایی که گذشت، کارخانه ها و تاجران چینی سهم تاجرانی را در بسیاری از بازار های بین المللی تصاحب کردند، آن ها صنعت خود را گسترش دادند و هرچه بیش تر بر روی آن سرمایه گذاری کردند، صنعت بزرگ می تواند محصولی با کیفیت تر را با قیمتی بهتر عرضه کند نسبت به صنعت های کوچک تر، تفاوت بین صنعت چین و ایران آن اندازه زیاد شد که حتی در بازار های ایران نیز، صنعتگران ایرانی قدرت رقابت با چینی ها را نداشتند و میدان را برای آن ها خالی کردند.

اما این روال خیلی طول نکشید و با کمی حمایت و فرصرت دهی دوباره به صنعت کفش و صنعت گران آن توسط دولت با جلوگیری از واردات کفش و کتانی، بزودی کفاشان ایرانی به میدان رقابت بازگشتند.

اما امروز در این صنعت چه می گذرد؟

امروزه کفش و کتانی ایرانی نه تنها تمام بازار ایران را در اختیار دارد، که در کشور هایی همچون عراق توانسته اند سهم بیشتری از رقبای چینی داشته باشند.

کتانی اسپرت مردانه

عمده فروشی کتانی تهران

کتانی های اسپرت مردانه را با بعترین قیمت از نمایندگی های مستقیم کارخانه ها خریداری نمایید،

خرید کتانی اسپرت به صورت مستقیم از مرکز خرید کفش ایران چه مزیت هایی می تواند داشته باشد.

 • برای هر کفش یا کتانی، قیمت و بهای واقعی آن را پرداخت می کنیم، نه بیش تر!
 • کتانی های بی کیفیتی که دارای هیچ گونه استانداردی نیستند به دست شما نخواهد رسید.
 • شما قبل از خرید محصول خود از موجود بودن کفش یا کتانی به اطمینان می رسید.
 • ضمانت کتانی های مرغوب و با کیفیت از شش ماه تا دوسال می باشد

عمدتا کتانی ها قبل از عرضه مورد نظارت واحد کیفیت قرار می گیرند تا تعادل قیمت و کیفیت در تمامی محصولات رعایت شده باشد.

مرکز خرید کفش و کتانی شیراز

مرکز خرید کفش و کتانی شیراز

 

شیراز یکی از بزرگترین و مهم ترین استان های ایران می باشد و بازار قدیمی شیراز از قدیمی ترین و مهم ترین مراگز نوزیع و پخش تولیدات ایران در سراسر جهان می باشد.

شیراز به علت موقیت جغرافیایی خوبی که دارد، و از سویی دیگر نیز به علت صنعت قدرتمند گردشگری این شهر تاریخی که سالیانه میزبان هزاران توریست و گردشگر از مناطق مختلف دنیا می باشد، می تواند در معرفی محصولات صنعتگران ایرانی نقش مهم تری را حتی از تهران ایفا کند.

مطلب پیشنهادی

کتونی دخترانه چسبی

کتانی اسپرت دخترانه بچگانه

کتانی های بچگانه سایز میانه یعنی سایز های ۳۱ تا ۳۶ کتانی هایی هستند که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *