خانه / کتانی اسپرت / کتانی اسپرت دخترانه بچگانه

کتانی اسپرت دخترانه بچگانه

کتانی های بچگانه سایز میانه یعنی سایز های ۳۱ تا ۳۶ کتانی هایی هستند که در بحث رنگ آمیزی و مدل ارایی حتی از کتانی های زنانه هم حساس تر هستند، قیمت در کتانی های بچگانه کمتر مهم هست و رقابت در این کتانی ها نه بر سر قیمت که بر سر کیفیت و زیبایی مدل های می باشد، در سایز های بجگانه تنها جددی ترین ها و خوش رنگ ترین مدل ها می توانند فروش خوبی را تجربه کنند.

کتانی بچگانه دخترانه

خرید کتانی اسپرت  بچگانه

برخی از تولید کنندگان گتانی اسپرت بچگانه می خوهند با یک تیر دو نشان را بزنند یعنی یک مدل اسپرت را طراحی میکنند و هم در رنگ بندی پسرانه آن را تولید می کنند و هم در رنهگ بندی دخترانه مانند کتانی های ساق دار بچگانه نایک که توسط تولیدی آرت من یا ART MAN تولید می شود.

خرید کتانی ساق دار دخترانه بچگانه

کتونی دخترانه چسبی

کتانی دخترانه ساق دار چسبی، این کتانی ها زیبا و باکیفیت می باشند و یکی از پر فروش ترین مدل ها سال ۹۹ و ۲۰۲۰ می باشند.

این کتانی های بچگانه در ۴ رنگ مختلف تولید می شوند.

  • کتونی دخترانه صورتی
    رنگ صورتی ملایم یک رنگ خوب برای تولید کتانی دخترانه بچگانه می باشد، این رنگ مورد علاقه بیش تر دختربچه ها می باشد، البته رنگ صورتی کمرنگ و کلاسیک حتی در سایز های زنانه هم پر فروش می باشد و مانند رنگ آبی کلاسیک در کتونی اسپرت پسرانه می باشد.
  • کتونی دخترانه بچگانه
    کتونی های بچگانه معمولا نباید خیلی ساده باشند، بچه ها ریزه کاری و شلوغی مدل را دوست دارند و کتانی های ساده فروش کمتری را در این سایز ها تجربه می کنند.

در کتانی های بچگانه دیگر کتانی ارزان قیمت، به پر رنگی کتونی ارزان قیمت مردانه وزنانه نیست چرا که حتی افرادی که برای خودشان از کتانی های با کیفیت ضعیف تر هم استفاده می کنند، حاضر نیستند بچه هایشان از کتانی های با کیفیت پایین استفاده کنند و به مفاصل خود آسیب بزنند.

 

 

مطلب پیشنهادی

کتونی پوما سفید جدید

کتونی پوما مردانه عمده | کتونی پوما های کپی

اگر شما هم به کتونی اسپرت، کتانی های ورزشی و تیپ های اسپپرت علاقه مند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *