خانه / تولید کفش کتانی تهران / کتونی عمده گناوه | خرید کتانی عمده

کتونی عمده گناوه | خرید کتانی عمده

گناوه یکی از مهم ترین شهر هنای ایران از لحاظ تجاری می باشد، واردات کتانی از گناوه سال ها در سطح کلان و انبوه انجام می شده و این کتانی ها، وارد بازار کفش کتانی ایران می شده است، اما امروزه با افزایش توان تولید و تولید کتانی های با کیفیت صادراتی این شهر به جای آن که مرکز واردات کتانی باشد، مرکز صادرات کتانی با کیفیت ایرانی شده است.

کتونی عمده بندر گناوه

کتانی عمده گناوه

در رابطه با این شهر اقتصادی که یکی از مهم ترین مراکز تجارت ایرانی می باشد، چه اندازه می دانید، تمام تولید کنندگانی که محصولات خود را درخور صادرات می دانند و فکر می کنند که، می توانند با تولیداتشان سهمی در بازار کشور های جنوب ایران هم داشته باشند، پیشنهاد می شود، محصولات خود را حتما به بازار کتانی گناوه نیز برسانند.

این شهر یا بندر جنوبی ایران هر ساله میزبان میلیون ها نفر هست که بیشتر آن ها هم به قصد خرید به آن منطقه سفر می کنند، پس قطعا حضور در همچین بازاری را نباید از دست داد.

تولید کننده کتانی محصول خود را به بازار های بوشهر هم که برسانند، تجار دیگری پیدئا می شوند که آن را ابتدا تا بندر گناوه و سپس تا کشور های جنوبی ایران هم ببرند و پخش کنند.

بیشتر مردم پناوه درآمد خود را از تجارت با کشور های جنوبی ایران و البته ماهی گیری و … تامین می کنند.

 خرید کتانی اسپرت بندر گناوه

خرید کتانی بندر گناوه

چه کفش هایی در بندر گناوه خرید و فروش می شوند، به راستی بازار هایی که تجار آن بات بندر گناوه ایران هم کار می کنند برای یافتن چه نوع کار هایی در چه سطحی به بندر گناوه سفر می کنند.

تاجرینی که در بندر گناوه به دنبال خریداری کردن محصولات ایرانی هستند، با توجه به آنکه آن ها از هرکدام از کشور های همسایه هم که آمده باشند، باز ارزش پول آن ها بیش تر از ایران هست، معمولا به دنبال محصولات باکیفیت ایرانی هستند.

البته کفش کتانی در ایران تولید می شود که کیفیت آن ها در حدی هست که می توانند حتی با محصولات باکیفیت و اورجینال هم برابر می کنند، محصولاتی که می توانند، حتی در بازار های درجه یک بین المللی هم سهم خود را بدست بیاوند و با محصولات درجه یک رقابت کنند.

 • خرید کتانی درجه یک بندر گناوه
 • مرکز خید کتانی بندر گناوه
 • صادرات کتانی بندر گناوه

صادرات کتانی اسپرت از بندر گناوه

کتانی بندر گناوه

در مورد صادرات کتانی ایرانی این را هم باید مد نظر داشت که سابقه تولیدات هر کشوری در بحث کیفیت، سطح اعتماد تجار به آن محصولات و در نتیجه میزان فروش آن را مشخص می کنند.

در مورد سابقه تولیدات کتانی ایرانی، باید گفت که کفش های تولید ایران، در بین مردم کشور های همسایه طرفدار های خود را داراست و همه آنها محصولات ایرانی را بهتر و مناسب تر از محصولات چینی میدانند، در البته این فقط در مورد کتانی اسپرت حقیقیت دارد چرا که در مورد کفش های چرمی مردانه که، صادرات به ترکیه و حتی برخی کشور های اوروپایی هم انجام می شود، کفش های چرمی ایرانی به حد کافی دارای کیفیت هستند.

حضور در بازار های قاره اروپا از این نظر مهم هست که بیش از ۳۳ درضد از پول نقد دنیا در بین مردم این قاره درحال گردش می باشد.

خرید کتانی عمده قشم

عمده فروشی کتانی قشم

قشم یکی از جزایر جنوبی ایران، که سالانه میزبان تاجران زیادی می باشد، صنعت امروز ایران، با وارد شدن تکنولوژی های جدید و جدیدتر، کفش ها و کتانی هایی در ایران تولید می شود که نه تنها دارای کیفیت بالایی هستند، داراری قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نیز هستند، این کتانی ها داراری کیفیتی مرغوب و قیمتی رقابتی هستند که توانسته اند تاجران را با تمام سختی هایی که تجارت با ایران دارد، باز هم به سوی محصولات ایرانی بکشاند، چرا که به هرحال سود خوبی نسیبشان می شود.

 • خرید و فروش کتانی در قشم
 • بهترین کیفیت کتانی
 • بازار عمده فروشی کتونی
 • سرمایه گذاری در کفش
 • سرمایه گذاری در کتانی
 • خرید عمده کتانی قشم
 • تجارت کفش کتانی شم

پرفروش ترین کتانی ایرانی

کتانی عمده قشم

پرفروش ترین برند هایی که در بازار های ایران فعالیت می کنند کدام هستند؟
چند برند معتبر در ایران در حال تولید کفش و کتانی می باشد که نامش برای همگان آشنا باشد؟
چرا این همه در بحث تبلیغات برند های ایرانی ضعیف و کم نتیجه جلو رفته اند؟

درست هست این که می گویند کیفیت خود بهترین تبلیغات هست، خوب یک کتانی با کیفیت به دست شما می رسد، زمانی که هیچ نام و نشانی بر روی آن مشهود نیست، نیم دانید از کجا اومده، کی تولید کرده، اگر مجدد بخواهین از آن کیفیت کتانی داشته باشید باید چه بکنید، باید کجا دنبال کارخانه ان بگردید، از سویی دیگر معمولا هر مدلی را خیلی تولیدی های مختلفی در ایران تولید می کنند که هر کدام از آن ها هم قیمت و کیفیت خاص خود را دارا هستند، خیلی کار برای مشتری سخت هست، بنابراین کتانی ایرانی به راحتی مشتری پیدا نمی کند نه در داخل ایران و نه در خارج ایران!

کتانی عمده قشم |ارسال کتانی به سراسر کشور

خرید کتانی ارزان قشم

دیگر امروزه کتانی هایی که در هر شهر و شهرستانی تولید می شود، نیازی نیست که حتما داراری نمایندگی در دیگر شهر ها باشد، چرا که به کمک شرکت های باربری ارسال بار تنها در کمتر از یک روز به مقصد می رسد، کتانی را شما امروز کتونی را سفارش می دهید، فردا به دستتان می رسد، بنابراین دیگر هیچ نیازی بهخ نمایندگی فروش کفش و کتانی نیست.

تحویل کتانی در بنادر ایران، خیلی راحت تاجرین عزیز بار خود را از کارخانه در نقاط مختلف کشور سفارش می دهند، بار خود را در قشم، کیش، بندر عباس و دیگر بنادر ایران با راحتی تحویل می گیرند.

 • کتونی عمده گناوه
 • عمده فروشی کتانی بندر عباس
 • خرید عمده کتانی کیش
 • کتانی اسپرت شیراز
 • خرید کتانی زاهدان

مطلب پیشنهادی

صادرات کتونی اسپرت

فروش کفش طبی و کتانی با کیفیت | کفش طبی ارزان

کفش کتانی های طبی موارد مصرف گوناگونی دارند این دسته از کفش کتانی ها برای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *