مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کتونی های کپی نایک | کتونی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید .....

کتونی های کپی برابر اصلکتونی های کپی ایرانیکتونی باکیفیت و های کپی ایرانیکتونی درجه یک نایک ساکای
کتونی زرنگی نایک

کتونی های کپی باکیفیت ایرانی، با الگو قرار دادن کتونی های اورجینال و اصلی وارداتی تولید می شود. کتونی های کپی به درجه های مختلفی تقسیم بندی می شوند و با قیمت ها و کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. باکیفیت ترین کتونی اسپرت و جدید ترین مدل کتونی نایک ساکای به عنوان یک نمونه خوب از کتونی های کپی و باکیفیت ایرانی را در ادامه برسی می کنیم.

کتونی های کپی برابر اصل

کتونی های کپی نایک

کتونی های کپی برابر  اصل به کتانی هایی گفته می شوود که در بحث ظاهر بدون هیچ تفاوتی با نمونه اصلی آن تولید شده باشند، و به در ظاهر و از راه دور حتی با نمونه اصلی آن قابل تشخیص نباشد.

در کتونی های کپی برابر اصل و کتونی های کپی درجه یک حتی قالب کتونی ها باید از روی قالب های اصلی و اورجینال کپی برداری بشود و تمام استاندارد های ارگونومی در آن رعایت بشود.

کتونی درجه یک مردانه

در برخی موارد کتانی ها،

داراری ریزه کاری های فراوانی می باشد مانند برخی از مدل های آدیداس و نایک و ریبوک که در این صورت گاهی برخی از این ریزه کاری ها را جهت صرفه جویی در هزینه ها مختصر یا به کلی حذف می کنیم که در آن صورت کتونی تولید شده کپی هست اما های کپی برابر اصلی نیست و به راحتی قابل تشخیص هست.

افرادی که معمولا با کتونی ها بیشتر سر و کار دارند، مدعی هستند که همیشه به راحتی کتونی های کپی از اصلی قابل تشخیص می باشد، درحالی که بسیاری از کپی کاران شرکت های خارجی بسیار قدرت مند در این زمینه عمل می کنند و واقعا تشخیص فیک بودن کتونی را سخت می کنند.

کتونی های کپی ایرانی

کتونی اسپرت 2020

در مورد کتونی های ایرانی اما به چه صورت هست؟

  • کتونی های ایرانی می توانند باکیفیت تر کتونی های وارداتی باشند؟
  • کتونی درجه یک ایرانی را در کجا می توانیم تهیه کنیم؟
چرا در ایران کتونی های کپی که تولید می شوند، کیفیت کتونی های خارجی را ندارد؟ و از دور هم ما می تواتینم متوجه بشویم که کتونی ایرانی هست؟

این تفسیر تا حدی در عمومی می باشد و حقیقت چیز دیگریست.

کتونی زرنگی نایک

در حقیقت به آن دلیل که کتونی های ایرانی، معمولا با پارچه ها و موادی تولید می شوند که باید در بازار تهران و بازار های سراسری ایران موجود باشند و بازار های داخلی محل تامین جتس اکثر تولید کنندگان هست و به علت شرایط سیاسی هم امکان ورود بسیاری از مواد های اولیه مرغوب و باکیفیت از خارج از ایران نیست، بنابراین بیشتر کتونی های ایران را می توانیم از طریق جنس پارچه و زیره آن تشخیص بدهیم.

کتونی باکیفیت و های کپی ایرانی

خریدئ عمده کتونی اسپرت

اما کتونی های بسیار با کیفیتی هم در تهران تولید می شوند که هم هولوگرام تولید یک کشور دیگه بر روی آن ها هک می شود و هم تامین جنس این کارخانه ها و کارگاه ها بازار های مناطق آزاد تجاری می باشد و علی رغم آن که قیمت بالاتری کتونی ها تمام می شووند و آن هم یک هزینه به صرفه نیست چرا که بخش قابل توجهی از آن را هزینه های حمل تشکیل می دهد، می توانند کیفیتی مشابه کتونی های های کپی درجه داشته باشند.

تولید کتونی درجه یک های کپی با کیفیت بسیار بالا در سطح کتونی های وارداتی در صورتی توجه اقتصادی دارد که از ورود کتونی های خارجی جلوگیری به عمل بیاید در غیر این صورت به سختی می توان با نمونه های شرکت های خوش نام ترین مانند اسکیچرز رقابت کرد.

کتونی درجه یک نایک ساکای

کتونی نایک ساکای

کتونی نایک ساکای یکی از مدل های موفق برند نایک در سال ۲۰۲۰ بوده است.

با سرچ کردن نام sacai  در اینترنتمی توانید کارنامه ی این مدل موفق را مورد برسی قرار دهید.

کتونی نایک لندی هم یک نمونه الهام گرفته از نایک ساکای می باشند که با اندکی تغییرات اما با کیفیت بالا تولید و توزیع شده است.

قیمت کتونی های کپی نایک لندی در تصاویر قابل مشاهده می باشد اما برای اطلاع از قیمت روز بهتر هست که با مشاوران کفش ایلیا ارتباط بگیرید.

 

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.