مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کتونی نایک مردانه لندی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

خرید عمده کتونی نایک مردانهخرید عمده کتونی نایک جردنکتونی نایک لندی
خرید عمده کتونی نایک لندی

کتونی نایک لندی یکی از جدیدترین مدل های کفش و کتانی ایرانی با کیفیت می باشد که در تهران تولید آن از اول آذر سال ۱۳۹۹ آغاز شده است و به بازار های کشور عرضه شده است، این کتانی ها دارای کیفیت مناسبی هستند و می توان آن را برای بیش از ۶ مکاه ضمانت کرد، این کتانی ها با زیره پی یو و رویه اشبالت طبیعی تولید می شوند که کیفیت بالا و ظاهر شایسته ای را به این کتانی ها می دهد، رنگ های متضاد و شادی که برای این کتانی ها استفاده شده است که بسیار آن را جوان پوش کرده است.

خرید عمده کتونی نایک مردانه

خرید عمده کتونی نایک لندی

مدل های کتونی نایک مردانه بار ها و بار ها در ایران موفق شده اند که بازار ها را از ان خود کنند، مدل های ایرمکس نایک مثل نایک ایرمکس ۲۷۰ و یا نایک ایرمکس ۲۸۰ که برای اواخر سال ۲۰۱۹ بود بسیار در ایران پر فروش بوده اند و هر دو نمونه هم، سریعا توسط شرکت های کپی کار کپی و با قیمت های مناسب به بازار عرضه شده اند.

کتونی نایک جردن یکی دیگه از مدل های موفق نایک در ایران بوده است که در بین دختر ها و خانم ها و هم در بین اقایان و پسر ها طرفداران زیادی پی دا کرد و سال هاست فروش آن ادامه داشته است.

کتونی نایک جردن توسط بیش از ۱۰ تولیدی کپی کار در تهران تولید می شود و هر کدام هم کیفیت و قیمت خاص خود را دارد و برای بازار خود و رقابت خود مزایایی درنظر گرفته است.

چرا مدل های قدیمی از دور خارج می شوند و نباید آن ها را برای تجارت خود گزینه بدانیم؟ آن هم زنمانی که برای آن تقاضا وجود دارد!

مدل های قدیمی تر و جا افتاده تر، برای افرادی که به خرید و فروش کتونی اسپرت می پردازند، معمولا در بین گزینه های کم ریسک به شمار می روند و گزینه هایی برای سرمایه گزاری مطمئن البته در ظاهر هستند.

برای مثال کتونی فروشی هایی که بیشتر بر روی مدل هایی مانند  ZX 8000 یا ZX 750 یا همین نایک جردن فعالیت می کند و از فعالیت بر روی مدل هایی که هنوز آزمون خود را پس نداده اند هراس دارد.

خرید عمده کتونی نایک جردن

کتانی نایک لندی

کتونی نایک جردن از آن جایی که روزانه در تیراز های بالایی تولید و توزیع می شوند رقابت بر روی آن سخت تر هست و با توجه به آن که امروزه فروشگاه های اینترنتی کتونی به صورت آنلاین فعال هستند و با سود های بسیار محدودی به فعالیت خود ادامه می دهند، یک صاحب فروشگاه نمی تواند حاشیه سود قابل توجهی را در این مدل ها داشته باشد.

بنابراین فروشگاه هایی هم که بر روی این مدل ها، سرمایه گذاری می کنند، مجبور می شوند که برای بازگشت سریع تر سرمایه خود ان ها هم زیر قیمت و فقط سریع کتونی ها را بفروشند و این بازی در نهایت به ضرر افرادی تمام می شود که به تازگی وارد این کار شده اند و نمی توانند رقابت کنند.

کتونی نایک لندی

کتونی عمده نایک

کتونی نایک لندی یک مدل نایک جدید می باشد که با کپی برداری از نایک ساکای تولید شده است، کتونی نایک لندی البته تفاوت های زیادی با نایک ساکای دارند اما طرح کلی آن دارای شباهت می باشد.

کتونی نایک یندی با این که طراحی و تولید شده ی آذر ماه می باشد، اما در تعداد وسیعی تولید و توزیع شده است و بسیار از آن استقبال شده است.

 

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *